Vastaa

Varoitus: tähän aiheeseen ei ole vastattu yli 120 päivään.
Jollet ole varma että haluat vastata juuri tähän, harkitse uuden aiheen aloittamista.
Nimi:
Sähköposti:
Aihe:
Otsikon ikoni:

Varmistus:
Minä vuonna Suomi itsenäistyi?:
Mikä on Anna A:n sukunimi?:
Mikä puuttuu: Hupu, Tupu:

Oikotiet: paina alt+s lähettääksesi viestin, tai alt+p esikatsellaksesi


Yhteenveto

Kirjoittanut: Anteater
« : 02.10.2013 15:06:56 »

Jatkoonpääsijöitä näytettiin vain neljä. Tampereelta pääsi jatkoon kuitenkin noin 20. Seuraavassa jaksossa tulee enemmän teatteriin päässeitä, mutta varmasti aika moni heistä jää myös arvoitukseksi. Ehkä Nikun ilmiannon olisi voinut jättää näyttämättä ja esittää sen sijaan jonkun jatkoonpääsijän koelaulun?
Kirjoittanut: Anteater
« : 01.10.2013 15:29:36 »

LOPPUTUNNUS! ;)
Kirjoittanut: Thesugarangel92
« : 30.09.2013 20:10:49 »

Apua, täällä on yks mun yhen kaverin entinen luokkakaveri, joka on paitsi aika kauhea ihminen, myös todella huono laulamaan :--DDDD
Kirjoittanut: Etsku-Etana
« : 30.09.2013 19:54:56 »

Tänään kello 20.05 maikkarilla!
Kirjoittanut: Anteater
« : 27.09.2013 19:32:46 »

Koelaulukiertue päättyy tänä vuonna Tampereelle. Laulannat kuvattiin ensimmäisenä päivänä Ratinan stadionilla ja toisena päivänä Sampolassa. Äsken löysin ennakkovideon, mutta kadotin sen. Eipä tuossa ensimmäistä jaksoa ennakoivassa videossa ollut vielä sitä mitä eniten Tampereelta odotan. No, sitähän odottanut koko ajan näytettäväksi toisessa Tampere-jaksossa.