Vastaa

Varoitus: tähän aiheeseen ei ole vastattu yli 120 päivään.
Jollet ole varma että haluat vastata juuri tähän, harkitse uuden aiheen aloittamista.
Nimi:
Sähköposti:
Aihe:
Otsikon ikoni:

Varmistus:
Minä vuonna Suomi itsenäistyi?:
Mikä on Anna A:n sukunimi?:
Mikä puuttuu: Hupu, Tupu:

Oikotiet: paina alt+s lähettääksesi viestin, tai alt+p esikatsellaksesi


Yhteenveto

Kirjoittanut: Etsku-Etana
« : 16.10.2013 22:45:38 »

Elinan ongelma on se, että hän ainoastaan laulaa kauniisti mutta se on sitten siinä. Jos keikalle haluaa saada yleisöä, pitää olla vähän karismaa ja tietynlaista eloisuutta. Sellaista Elinalta puuttui.

Tässä Elinan rivilaulu, jonka jälkeen Elina pudotettiin:

http://youtu.be/ZgmaeU_FfHY

Kirjoittanut: Etsku-Etana
« : 08.10.2013 21:26:35 »

Aika kauniisti Elina koelaulunsa lauloi oikeastaan. Tässä se YouTube-videona:

http://www.youtube.com/watch?v=1QVbIQ5Wxak&feature=youtu.be

Kirjoittanut: Memek
« : 07.10.2013 15:58:02 »

Muistan, että katsoessa minuun teki vaikutuksen Elinan asenne ja ajattelin, että tämän kantti kestäisi hyvin teatteriviikonlopulla ja voisi yllättää. Toivotaan näin.
Kirjoittanut: Anteater
« : 20.09.2013 16:52:30 »

Elinan habitus ja laulutapa toivat mieleen kirkkokuorotytön enemminkin kuin idolin. Jos epämuodikkaat lasit eivät katoa ja laulutyyli muutu, hän voi samantien sanoa hyvästit idolihaaveille. Veikkaan, että tippuu teatterin toisessa tai kolmannessa pudotuksessa.
Kirjoittanut: Etsku-Etana
« : 19.09.2013 20:29:20 »

Elina Niemi, 19, lauloi kauniisti, mutta heti aloin itsekin ajatella sopiiko sellainen esitystapa Idolsiin. Teatterilippu kuitenkin tuli. Toivottavasti Elina on hieman vauhdikkaampi jatkossa.