Kirjoittanut: ville
« : 02.11.2017 22:21:35 »Pitikö Stigin ihan välttämättä esiintyä?Oli kyllä Stigiltä rimanalitus. Stigin musasta ei tartte tykätä, mutta saisi se nyt edes pysyä tahdissa. Laulu meni eri tahtia kitaransoiton kanssa, ja se oli laulajan vika.
edit. Mä siis näin ihan kauheasti vaivaa, ettei Stigin esitystä tarvitse katsoa. Käänsin ensin toiselle kanavalle, palasin, kun luulin, että Stig olisi lähtenyt jo, mutta esitys oli vieläkin kesken. Sitten otin äänet pois ja panin teksti-tv:n päälle. Palasin jonkin ajan kuluttua, mutta Stigin esitys oli yhä kesken. Sen jälkeen katsoin muualle ja pidin äänet yhä pois päältä. Miksi katsojia pitää kiusata näin?


Anniinat taitavat olla sellaisia.
Hyvä että edes pystyin katsomaan koko esityksen sulkematta silmiä. Tosi tönkkö liikkuja, ei ehkä kannata tanssahdella jos se ei tuu yhtään luonnostaan.
Sillon kun se on esittänyt omia kappaleita ei oo tullu sama olo.