Vastaa

Varoitus: tähän aiheeseen ei ole vastattu yli 120 päivään.
Jollet ole varma että haluat vastata juuri tähän, harkitse uuden aiheen aloittamista.
Nimi:
Sähköposti:
Aihe:
Otsikon ikoni:

Varmistus:
Minä vuonna Suomi itsenäistyi?:
Mikä on Anna A:n sukunimi?:
Mikä puuttuu: Hupu, Tupu:

Oikotiet: paina alt+s lähettääksesi viestin, tai alt+p esikatsellaksesi


Yhteenveto

Kirjoittanut: Negativ
« : 04.03.2018 20:27:55 »

Harmi kyllä omalla tavallaan, koska Ollilla on hyvä ääni.
Kirjoittanut: Etsku-Etana
« : 04.03.2018 00:22:16 »

Olin jo unohtanut, että tämä oli se Olli, jota ei kaapattu. Jähmäkkyydestään huolimatta oli todella pettynyt putoamisensa jälkeen. Koelaulujen perusteella putoaminen oli kuitenkin oikein.
Kirjoittanut: Anteater
« : 03.03.2018 13:25:46 »

Eipä ollut yllättävää, että kukaan ei halunnut kaapata Ollia. Annakaan ei enää tiennyt, mitä Ollin kanssa tehdä.
Kirjoittanut: Etsku-Etana
« : 30.01.2018 20:13:24 »

Sosiaalisestj ihan liian jähmäkkä voidakseen esiintyä sooloartistina. Metallibändin solisti voi olla jähmäkkä, mutta sooloartistin fanit voivat olla tyytymättömiä siihen, jos artisti ei osaa kommunikoida. Sinänsä pidin hänen lauluäänestään, mutta se ei nyt oikein riitä, ellei hän sitten osoittaudu toisenlaiseksi persoonaksi jatkossa.
Kirjoittanut: Anteater
« : 26.01.2018 22:23:05 »

Olli Hyvönen, 24, Kitee

Lauloi ihan ok, mutta ei mitään sellaista, että voisi kuvitella paikkaa artistien eturivissä. Tuon tyyppisiä laulajia on Suomessa paljon, eikä Olli erotu edukseen. Vähän tylsähköltä tuntui, kuten otsikossakin lukee.