Kirjoittanut: Etsku-Etana
« : 04.04.2009 23:32:25 »Paula on mun mielestä skarpannut kommenteissaan. Epäilen, ettei halua jäädä Karan jalkoihin. Randy taas oli joskus lemmparituomarini, mutta sen kommentit on aika olemattomia nykyään.
Minäkin olen huomannut, että Paula on parempi kuin viime vuonna. Kara on tosiaan sähköistänyt tunnelmaa Paulan kannalta!
Randy oli vaisu jo viime kaudella. Nyt on pientä paranemista ehkä havaittavissa, mutta yleensä aika tylsät jorinat.
Itse en ole oikeastaan seurannut kuin viime kaudesta lähtien.
Kyllähän positiivista palautetta aina tarvitaan, mutta väkisin kaivettu positiivisuus on aika turhanpäiväistä.
Tosin kyllä joskus Randy ja Karakin on mun kanssa samaa mieltä. Tosin Randy on joskus liian Hey Dog, You rock! Ja Karalla on joskus ärsyttäviä Ah mahtavaa! -kommentteja, joissa ei ole mitään järkee. Mutta tykkään siitä, että Kara osaa suoraa sanoo, jos ei tykkää. Ihmetyttää eniten ne, kun se on useasti sanonut jotain (esim. Jasminelle), että nyt vasta kuulen, että osaat laulaa. Onhan ne kuullut noita laulajii kuitenkin jo useesti.